WOLONTARIUSZE FUNDACJI

WOLONTARIUSZE NASZEJ FUNDACJI

Sławomir Rudnicki

Sławomir Rudnicki

Olga Trzeciakowska

Olga Trzeciakowska

Marcin Gryga

Marcin Gryga

Danuta Ciesielska

Danuta Ciesielska

Karolina Wosik

Karolina Wosik

Malwina Mikołajewska

Malwina Mikołajewska

Filip Nowak

Filip Nowak

Monika Mikołajczyk

Monika Mikołajczyk

Grażyna Dyc

Grażyna Dyc

Jeśli zainteresowała Cię nasza misja i chciałbyś nas reprezentować społecznie, zapraszamy Cię do kontaktu z naszą fundacją: fundacja@wszystkojestmozliwe.org.

Wszystkie osoby związane z nami za pośrednictwem idei, interesujące się naszą misją, pomagające wraz z nami,   współpracujące  w realizacji naszych celów, rozpowszechniające różnymi kanałami komunikacji informacje o naszej misji,  a przy tym inwestujących własny czas są Ambasadorami naszej Fundacji.

Choć fundacja  istnieje dopiero od niedawna,  wiele już osób zgłosiło swoją chęć współpracy lub reprezentowania naszej organizacji. Zapraszamy.

Ustawa o wolontariacie

Współpracujesz z nami?

  • Jeśli pracujesz w instytucji, np. NGO i Twoja organizacja byłaby zainteresowana współpracą z nami, zachęcamy Cię do przeczytania statutu naszej fundacji a następnie prosimy o kontakt z naszym biurem.
  • Jeśli jesteś kontrahentem, który współpracuje już z nami i chciałbyś za naszą zgodą wykorzystać nasze logo w swoich publikacjach, możesz je pobrać z materiałów znajdujących się na liście.
  • Jeśli chciał(a)byś zostać wolontariuszem, zapraszamy Cię do kontaktu z naszym biurem.
  • Jeśli chciał(a)byś zostać ambasadorem, zapraszamy Cię do kontaktu z naszym biurem.
  • Jeśli chciał(a)byś wesprzeć nas finansowo lub w jakikolwiek inny sposób, możesz pobrać wzór przelewu darowizny z listy dokumentów lub napisać do nas na adres poczty elektronicznej: fundacja@WszystkoJestMozliwe.org