AMBASADORZY

AMBASADORZY FUNDACJI

Monika Kaproń

Monika Kaproń

Ukończyła studia Pedagogiczne w zakresie Resocjalizacji i aktywizacji społecznej. Jej korzenie sięgają Mazowsza, ale czuje się rodowitą Torunianką, bo jak sama mówi, to właśnie w Toruniu odmieniło  się jej życie. Dlatego dzisiaj chce działać właśnie tutaj i zmieniać to, co zmiany wymaga.

Na co dzień zaraża pozytywną energią i uśmiechem, co zgrabnie  łączy ze spokojną i wrażliwą naturą. Otwarta społecznie, wesoła,  lubiana przez młode osoby, dobra organizatorka.

To z miłości do drugiego człowieka i chęci niesienia pomocy, niesie radość i entuzjazm  w panująca, często szarą rzeczywistość. Mówiąc krótko, chce nieść pomoc tam, gdzie jest ona potrzebna a problemy dzieci, młodzieży i osób starszych nie są jej obojętne.

Rozśpiewana i zakochana w muzyce Gospel. Interesuje się literaturą chrześcijańską, muzyką, śpiewem oraz psychologią.

Czas wolny spędza aktywnie, najczęściej w gronie najbliższych i przyjaciół.

Kamila Górzyńska

Kamila Górzyńska

Kamila to rodowita torunianka. Posiada wykształcenie wyższe z zakresu ZZL (czyli zarządzania zasobami ludzkimi) oraz doświadczenie zawodowe i zarazem praktyczne w tym zakresie. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku „skuteczny menadżer w służbie zdrowia”, pracowała jako koordynator oraz rekruter w agencjach pracy.

Wieloletni kierownik administracji przychodni rehabilitacyjnej, osoba uprzejma, operatywna, wnikliwa i sumienna. W swoim zawodzie najbardziej kocha pracę z ludźmi, koordynowanie działań, pracę zespołową.

Interesują ją działania marketingowe oraz te uwzględniające interes społeczny (CSR). Jej pasją jest odkrywanie i szlifowanie talentów pracowników, doradztwo zawodowe, planowanie oraz metody skutecznej rekrutacji.

Kocha Tatry, uwielbia chodzić po lesie, gawędzić przy ognisku i grać na gitarze. Jest osobą aktywną i pragnie udzielać się w działaniach prospołecznych. Szczególnie ceni sobie czas spędzony z mężem oraz córeczką.

Uwielbia czytać książki i uczyć się nowych rzeczy. Jej pasją jest historia. Na samą myśl, że znowu pójdzie na studia i nauczy się nowych rzeczy, serce bije jej mocniej….

Marzena Derezińska

Marzena Derezińska

Marzena jest dyplomowanym psychologiem, swoją wiedzę zdobywała na Uniwersytecie SWPS w Sopocie. Ukończyła także I stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Aktualnie rozpoczęła czteroletnie szkolenie z zakresu psychoterapii poznawczo -behawioralnej w Szkole Psychoterapii Crescentia, posiadającej akredytację PTTPB.
Od kilku lat współpracuje z naszą fundacją wspierając podopiecznych wielkim sercem i wiedzą z zakresu psychologii. Współpracuje także z Wojewódzkim Ośrodkiem Terapii Uzależnień i Współuzależnienia oraz prowadzi konsultacje indywidualne w punkcie dla osób zagrożonych wykluczeniem społecznym, będących w kryzysie.

Marcin Gryga

Katarzyna Kowalczyk

Sławomir Rudnicki

Jeśli zainteresowała Cię nasza misja i chciałbyś nas reprezentować społecznie, zapraszamy Cię do kontaktu z naszą fundacją: fundacja@wszystkojestmozliwe.org.

Wszystkie osoby związane z nami za pośrednictwem idei, interesujące się naszą misją, pomagające wraz z nami,   współpracujące  w realizacji naszych celów, rozpowszechniające różnymi kanałami komunikacji informacje o naszej misji,  a przy tym inwestujących własny czas są Ambasadorami naszej Fundacji.

Choć fundacja  istnieje dopiero od niedawna,  wiele już osób zgłosiło swoją chęć współpracy lub reprezentowania naszej organizacji. Zapraszamy.

Ustawa o wolontariacie

Współpracujesz z nami?

  • Jeśli pracujesz w instytucji, np. NGO i Twoja organizacja byłaby zainteresowana współpracą z nami, zachęcamy Cię do przeczytania statutu naszej fundacji a następnie prosimy o kontakt z naszym biurem.
  • Jeśli jesteś kontrahentem, który współpracuje już z nami i chciałbyś za naszą zgodą wykorzystać nasze logo w swoich publikacjach, możesz je pobrać z materiałów znajdujących się na liście.
  • Jeśli chciał(a)byś zostać wolontariuszem, zapraszamy Cię do kontaktu z naszym biurem.
  • Jeśli chciał(a)byś zostać ambasadorem, zapraszamy Cię do kontaktu z naszym biurem.
  • Jeśli chciał(a)byś wesprzeć nas finansowo lub w jakikolwiek inny sposób, możesz pobrać wzór przelewu darowizny z listy dokumentów lub napisać do nas na adres poczty elektronicznej: fundacja@WszystkoJestMozliwe.org