ZAPRASZAMY – WSPIERAJ NASZE PROJEKTY

Nasze projekty koncentrują się na wsparciu całych grup, społeczności ludzi tam, gdzie zidentyfikowane zostały problemy społeczne, które swym zakresem odpowiadają realizowanym przez nas projektom oraz fundacyjnej misji. Poniżej znajduje się krótki opis zawierający informacje dotyczące tego, jak możesz finansowo wesprzeć projekty. Zarówno te, które już realizujemy oraz te, oczekujące na zamknięcie budżetu niezbędnego dla ich wykonania. Możecie tu przeczytać na jakie konkretne potrzeby są zbierane pieniądze i na co TFRWJM zamierza je przeznaczyć.
Ponieważ każda złotówka przeznaczana jest na projekty, zapraszamy do wpłacania środków finansowych.

 

Zapraszamy również do wspierania społecznych imprez, organizowanych przez nasza fundację 🙂

poniżej znajdują sie cegiełki.

 

Zabieramy środki finansowe min. na praktyczne dostosowanie sali szkolnej lub wynajętego lokalu do wymagań projektu. Zamierzamy utworzyć z niej klub gdzie dzieci będą dobrze się czuły oraz spędzały wspólnie czas. Tam właśnie będą się odbywały  spotkania. Pragniemy w ten sposób zebrać, zintegrować i zaangażować dzieci, które beda miały wspólne cele, relacje, odpowiedzialność czy też zabawę. Wśród pilnych potrzeb znalazły się: audio-wizualny sprzęt nagłaśniający, który jest największym kosztem, dodatkowe mikrofony bezprzewodowe, zabawki, akcesoria i upominki dla dzieci stanowiące wymogi programu zajęć. Wszystko to dla uruchomienia pozalekcyjnego projektu, który ma wychowywać i edukować dzieci w wieku szkolnym 5-12 lat. Nie zabraknie drobnych nagród i gadżetów dla uczestników…

Budżet wymagany do uruchomienia zajęć to kwota 6500 zł.

PROJEKT URUCHOMIONY.

Osoby, które wpłacają na konto środki finansowe na ten projekt, prosimy o dopisek w treści przelewu „darowizna na Kidz Klub”

 

 

Wpłacone  fundusze przeznaczymy na adaptację, remont i malowanie udostępnionego nam lokalu, na zakup warników do gotowania wody i potrzebnych w kuchni drobnych sprzętów. Także na zapasy kawy, herbaty, środków czystości  oraz broszury informujące o możliwości uzyskania pomocy socjalnej, terapeutycznej i duchowej. Cześciowo również na najem lokalu. Zamierzamy zadbać szczególnie o wyposażenie łazienki oraz zakupić do lokalu krzesła i stoliki przeznaczone do rozmów z uczestnikami programu. Pełen budżet wymagany do uruchomienia projektu to kwota 8.000 zł. Osoby, które wpłacają na konto środki finansowe na ten projekt, prosimy o dopisek w treści przelewu „darowizna na Coffee House”

Dzięki ochotnej pracy zespołu i wolontariuszy, projekt związany z uruchomieniem ZOSTAŁ UKOŃCZONY SUKCESEM. Coffee House pracuje od sierpnia 2016r. Spotkania odbywają się w każdy piątek, ul. Waryńskiego 19 w Toruniu o godz. 18.

Zachęcamy cały czas do wspierania naszych cotygodniowych spotkań motywacyjnych.

 

Obecnie przygotowujemy się do organizacji Kursu Alfa w roku 2017. W kursie weźmie udział 30 osób. Zbieramy środki finansowe na wypożyczenie lub zakup sprzętu audiowizualnego niezbędnego do prowadzenia zajęć. Środki finansowe pokryją także zakup literatury i podręczników dla uczestników kursu. Zostaną również przeznaczone na opłacenie najmu sali wykładowej, wyjazdu weekendowego poza miasto oraz poczęstunków na zajęciach. Kurs przeznaczony jest dla dorosłych i starszej młodzieży, trwa 10-12 tygodni (15 spotkań po 1,5-2h z wliczonym wyjazdem weekendowym)

Budżet wymagany do uruchomienia projektu to kwota 6500 zł.

Osoby, które wpłacają na konto środki finansowe na ten projekt, prosimy o dopisek w treści przelewu „darowizna na Kurs Alpha”

 

Pierwsza edycja Kursu Alpha została zrealizowana. Dziękujemy wszystkim darczyńcom za wsparcie.

To dzieki wam pierwszy Kurs Alpha organizowany przez nasza fundacje mogl sie odbyć 🙂

 

Wesprzyj nas i kup cegiełkę  (PayU – Przelewy24)

images

Wesprzyj nas tradycyjnym przelewem bankowym

Możesz wesprzeć dowolny z naszych projektów. Nie tylko finansowo. Każdy rodzaj wsparcia jest mile widziany.
Napisz na adres: fundacja@wszystkojestmozliwe.org.

Wszystkim darczyńcom dziękujemy !

Wpłaty na konto bankowe z Polski:
31 2030 0045 1110 0000 0421 4100

Wpłaty na konto bankowe z zagranicy:
ACCOUNT NUMBER / BIC SWIFT: PPABPLPK
IBAN: PL31 2030 0045 1110 0000 0421 4100