Fundator

Dariusz Kaproń

Dariusz Kaproń

Fundator

Absolwent Szkoły Misyjnej 2011/2012 przy Wyższej Szkole Teologii Społecznej w Warszawie. Uczestnik programu ogólnoświatowej organizacji misyjnej Metamorphic, która od lat działa także w Polsce i na Węgrzech.

Darek od wielu lat wspomagał swoją pracą i wykładami różne organizacje społeczne.  Jako lider prowadził inspirujące inicjatywy, min. takie jak spotkania dla mężczyzn „Kompania Kaleba” oraz „Kurs Alfa”, prezentujący chrześcijaństwo w innowacyjny sposób, znany na całym świecie.

Jego pragnieniem od zawsze było krzewienie wartości chrześcijańskich, takich jak miłość, wolność, pokój i akceptacja społeczna. Wielokrotnie inwestował własny czas i środki w celu niesienia pomocy innym.

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie biznesowe oraz menadżerskie, szkolił i udzielał konsultacji rożnym podmiotom w tym zakresie.

Uwielbia ludzi, a pracę z nimi uważa za wielki przywilej. Posiada umiejętność inspirowania i budowania relacji w zespołach złożonych z rożnych osobowości. U ludzi ceni sobie pozytywną zmianę, wzajemny szacunek, rozwój, szczerość, partnerstwo i niezależność w poglądach. Od początku w związku z Edytą, ma trójkę dorosłych dzieci. Lubi fotografować i spędzać czas w zgodzie z naturą.