Zarząd Fundacji

Dariusz Kaproń

Dariusz Kaproń

Prezes Zarządu Fundacji

Absolwent Szkoły Misyjnej 2011/2012 przy Wyższej Szkole Teologii Społecznej w Warszawie. Uczestnik programu ogólnoświatowej organizacji misyjnej Metamorphic, która od lat pracuje również w Polsce.

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie biznesowe oraz menadżerskie. Prowadził szkolenia i udzielał konsultacji w tym zakresie rożnym podmiotom gospodarczym.

Jego pragnieniem od zawsze było krzewienie wartości chrześcijańskich, takich jak miłość, wolność, pokój i akceptacja społeczna. Wielokrotnie inwestował własny czas i środki w celu niesienia pomocy innym.

Uwielbia ludzi, a pracę z nimi uważa za wielki przywilej. Posiada umiejętność inspirowania i budowania relacji w zespołach złożonych z rożnych osobowości. U ludzi ceni sobie pozytywną zmianę, wzajemny szacunek, szczerość, partnerstwo i niezależność w poglądach.

Od początku w związku z Edytą. Ma trójkę dorosłych dzieci. Kocha ludzi, lubi książki, (ukochał Biblię), góry, fotografowanie  i spędzanie czasu w zgodzie z naturą.

Sylwia Małecka

Sylwia Małecka

Wiceprezes Fundacji

Organizatorka i inicjatorka wielu akcji charytatywnych, min. inicjatywy Kidz Klub dla dzieci z toruńskiej starówki, jak i akcji Świąteczna Paczka dla toruńskich dzieciaków. Wolontariuszka na rzecz dzieci  z porażeniem mózgowym w Fundacji „Daj Szansę”. U boku męża organizowała wraz z Fundacją „Zielony Liść” obozy terapeutyczne dla osób po wypadkach komunikacyjnych, wspierała akcję zbiórki żywności oraz brodnicką misję „Życie” dla potrzebujących w
Mołdawii czy na Ukrainie.

Pedagog, nauczyciel z zawodu i z powołania. Trener dzieci i dorosłych, pasjonatka nowoczesnych metod uczenia. Posiada wyższe wykształcenie pedagogiczne, uczy w Prywatnej Szkole Podstawowej oraz prowadzi działalność polegającą na szkoleniu dzieci i młodzieży na wielorakich kursach. Zainteresowana tematem udoskonalania pamięci, zdolności i twórczości w tych grupach wiekowych.

Lider kursów „Alpha”, podczas których uwielbia poznawać nowych ludzi, prowadzić ciekawe dyskusje oraz promować dobre postawy. Nie pozostaje obojętna na krzywdę czy trudne sytuacje życiowe dzieci. Uczy wartości w  tych środowiskach, gdzie ich brakuje.

Prywatnie, szczęśliwa żona i mama dwójki aktywnych chłopców. Pisze wiersze i opowiadania, tworzy własne programy nauczania. A gdy ma wolną chwilę, zakłada kalosze i idzie do lasu na spacer, na grzyby albo pomyśleć…  co by jeszcze w życiu zrobić dobrego…

Ilona Rogaczewska

Ilona Rogaczewska

Członek Zarządu, Sekretarz Fundacji

Ilona jest absolwentką finansów i rachunkowości – od roku 2000 związana z różnymi organizacjami pozarządowymi i akcjami charytatywnymi, m.in. Z Polskim Czerwonym Krzyżem (społeczny instruktor młodzieżowy) czy też jako wolontariusz w Fundacji Zielony Liść. Jest również lektorem języka angielskiego w prywatnej szkole.

Miłośniczka podróży bliskich i dalekich; zakochana w Azji – prywatnie żona i mama 4 latka.

Wielka fanka włoskiej kuchni, literatury, kawy i Gwiezdnych Wojen; oraz projektów Kidz Klub i Coffee House naszej fundacji w których bierze udział.